
Snälla tomten, jag önskar mig ....
en "docka"
och MYCKET
till min dyra hobby!
Vad önskar ni er?

Nej, ingen SÅN docka!!!


Jag önskade ett mirakel och jag fick ett!!!

En milijon=) Men det lär jag inte få så jag önskar mig en bra bok och andra små saker=))
Madeleine, ägd och uppfostrad av fem pälsklingar!
S*Luddhuvet´z

Ett nytt kylskåp (har bara inte kommit på vem jag ska önska mig de av
)

Jag önskar att jag slapp jobba hela julafton, hade gärna bytt alla mina julklappar mot att få sitta med familjen och mysa hela kvällen istället. //Kaisa
Någon som kunde hjälpa mig STÄDA o puttsa alla fönster när ROT renoveringen är klar med lägenheten!!! I mitten av februari!! Man får ju städat när de är klara MEN har hört att det är MYCKET dåligt gjort.
Jag har INGEN ork längre känns det som!
Fyyy va jag hatar o städa!!!!

Jag önskar mig en ryggsäck och en hastighetsmätare till cykeln….
samt att mina barn firade julen hos mig i stället för sin pappa

Jag önskar att min mamma slapp sin cancer.. Å sen kan jag ju inte låta bli att önska mig materiella saker också, å då önskar jag mig en mp3-spelare som jag kan lyssna på när jag cyklar till o från jobbet varje dag. Sen önskar jag att min lilla tjockis Candy kan få friska och goa bebisar nästa år och att Bruce får lite mer päls.. fniss.. En krage med päls skulle inte sitta fel..
Självklart önskar jag att hela min familj med katter o allt o jag själv får vara friska o krya också!

Jag har fått mina önskningar hörda, förrutom den där med katten då…
Plus att jag önskar alla Er en fröjdefull jul!
/Mia