
Fyller 17 år i flera dagar !!!!

Jag bara älskar att se bilder på gamla godingar! Grattis till herren!
Vilken härlig herre .)
//RolfH
Det var en tjustig karl! Vilken fin katt, grattis!!
Åh vilken kille med en underbar päls!!! GRATTIS på dig killen!!!!

GRATTIS på din stora dag JumJum och hoppas du har fått många goooa räkor
Still going strong!!! Snygging. /Sylvia

Vilken goding.. Grattis killen mycket vacker herre
Grattis, grattis både igår och idag! // Maja

Å,,JumJum GRATTIS på 17-års dagen hälsar Maja som bara e 14 år. Nästa år kan vi väl fira tillsammans
// Rita

Grattis i efterskott säger vi här då=) Underbar go gubbe=))
Madeleine, ägd och uppfostrad av fem pälsklingar!
S*Luddhuvet´z

1000 Tack för ALLA gratulationer & vackra ord ….
JumJum höll nästan på att få en annan mamma när han föddes. Jag hade även parat min andra hona Rowena. När JumJum tittade fram så trodde jag att det var Rowena som börjat föda. Men JumJum satt kvar med moderkaka och navelsträng i mamma Stefanie. Alla hans syskon var utan vitt … så om jag inte sett vem som moderkakan suttit fast vid så hade jag trott att Rowena var hans mamma. Två timmar senare så födde Rowena sina barn. Två stolta mammor med 8 gemensamma barn.
JumJum bor inte hos oss utan tillsammans med sin kompis Tassemarkens Nintendo. Vi har förmånen att få ha dem hos oss då och då … när matte & husse åker utomlands.
Har vidarebefordrat era lyckönskningarna till en stolt JumJum 
//Ylva

Grattis från oss också! Härligt att se en sådan skönhet vid den åldern!
Mvh Malin

Helt enormt faschinerande,, kom han verkligen 14 timmar efter syskonen? Jag är stum av förvåning! Visste att det kunde komma en "eftersläntrare" men inte att det kunde ske efter 14 timmar!! STORT grattis! //Åsa

