Norsk Skogkatt iFokus

Norsk Skogkatt

Etikett01-allmänt-skogkattprat
Läst 561 ggr
RolfH
0

Slutna forumsgrupper.

Jag har gjort så att grupperna 18, 19, 20, 21, 22 är slutna och bara kan ses av registrerade medlemmar på Norsk Skogkatt iFokus. Ni ser meddelanden i forumet som har ett hänglås framför samt att dessa forumsgrupper numera är mörkröda.

Om ni av någon anledning inte ser dessa grupper eller meddelanden i dem så vill jag att ni kontaktar mig. Det kan vara så att jag missat någon av er eftersom man måste lägga till ett och ett användarnamn och sajten har 379 användare.

//RolfH

RolfH
0
#1

Ser alla de slutna grupperna och inläggen med ett hänglås framför?

//RolfH

Vattungen
0
#2

Ja, jag ser dem i alla fall!Skrattande

Tinis
0
#3

Jag ser dem också.Glad

parlan
0
#4

mmm och jag medGlad

fjellans
0
#5

jäss jag ser// Rita

Frej
0
#6

Förlåt en dum fråga, men varför???

elfames
0
#7

ja ser oxå hänglåset… men precis som Frej så undrar jag oxå varför just dem är slutna??

anakin
0
#8

Hej !

Antingen är jag blind,korkad…eller nåt..=)Fundersam Jag ser inte nåt hänglås.

MVH Anki Sjödin

S*Järvaskogen's

www.jarva.info.se

Poimandres
0
#9

Jag ser dem inte heller Ledsen /Monica

RolfH
0
#10

#6 Dels för att ge en större känsla av sammanhållning bland medlemmarna på sajten och dels för att locka fler besökare till att registrera sig på sajten pga att de uppmanas att registrera sig om de klickat på en låst tråd.

Sedan valde jag dessa grupper då de enligt mig mest innehåller information och diskussioner som gäller er registrerade användare, vore ju mindra lämpligt att välja någon grupp som berättar om skogkatten eller annonserar om skogkatter då det är viktig information till alla som söker på internet om skogisar och kanske är presumtiva nya skogkattägare.

Men ingenting är statiskt så kom gärna med förslag på förbättringar även i detta ämne. Skrattande

För er som inte ser dessa grupper så kan det hjälpa om ni loggar ut för att logga in på nytt igen.

//RolfH

Tippen
0
#11

Ser inga grupper from 18

Keso
0
#12

Nu ser jag dem

Poimandres
0
#13

Jag ser fortfarande inte några grupper från 18 och jag har loggat ut och in igen och tömt cache och cookies

RolfH
0
#14

Ok jag återställer grupperna igen tills alla problem är lösta.

//RolfH

Juliette-
0
#15

Allt ser precis ut som vanligt alltså jag ser allt Flört Bara jag grubbla lite nyss varför endel hade hänglås om de var låsta ämnen och undra lite varför :).. men nu vet jag ;)