
Jonna söker fästman.
Hej!
Vi söker efter en hane till S*Håkantorps Jolanta (Jonna), NFO d 09 22. Hanen bör vara stor och ha lång svans. Färg eller mönster på hanen har ingen betydelse. Krav: Han ska vara FIV/FeLV-testad och helst också HCM-testad. Mer info. om Jonna finns på vår hemsida. Om du har förslag på en lämplig hane går det bra att skicka PM här eller maila oss på: killercats@passagen.se
Tack!
Så spännande. Hoppas du hittar en passande hane.
Susanna
Vad kul, hoppas att du finner en lämplig hane.
Mvh,
Eva-Helen

putt

putteli plutt
Är det ingen som har en hane att låna ut till din hona?
Tycker det verkar lustigt,men majoriteten som skriver här inne verkar visst vara ett kompisgäng.
Tyvärr kan jag inte stå till tjänst då mina killar är kastrater.
Men kolla med Fitnesskattens Eva-helene. Hon har ju två bröder som är fertila.
Lycka till !
//Anna

Du kan gå in på skogkattslingan under uppfödning och sen vidare till avelshanar. Där finns det en hel del hanar utlagda.

Jag har fått lite olika förslag nu, men kommer putta upp tråden under helgen för att få fler förslag att välja mellan.
#5 Fitnesscats hanar är jättefina, men de är för besläktade med Jonna. Men tack ändå!

Min kille S*SillyZone´s Maybe I´m a Leo är ledig hälsar han =) Han har sin egna tråd på forumet och jag puttar upp den, lite mer info finns på hemsidan=) Annars är det bara att fråga på om killen. =)
Madeleine, ägd och uppfostrad av fem pälsklingar!
S*Luddhuvet´z