
Nu har jag skrivit på. Och nu hoppas vi att fler skriver på.

Påskrivet!

nu har jag skrivit under.
annise

Nu har jag skrivit på! Världen är grym helt enkelt!
//Sussie

Fyy för tusan.
Jag har också skrivit på. Det där måste förbjudas.
/Anki
Påskrivet, förstås…
Jessica, Sajtvärd på Norsk Skogkatt ifokus
S*SillyZone´s Norsk Skogkatt

-"Va?? Det är inte möjligt", var min första reaktion. Trodde i min enfald att det var ett brott, straffbart!!!
Har naturligtvis skrivit på!

Självklart skriver jag på om detta!!

Ibland undrar man hur sjukt det kan bli i den här världen.
Påskrivet.

#7 visst är det så man tänker? I min enfald så inbillade jag mig att det var självklart förbjudet och straffbart men…
Tack för att ni skriver på, skicka gärna länken vidare till alla ni känner. /Sylvia
Kan inte förstå hur människor kan utnyttja oskyldiga djur för att tillfredställa sina sexuella böjelser. Det finns bara ett ord om detta "sjukt"
Självklart skriver jag på och hoppas att de som sysslar med sånt blir ordentligt straffade

Det finns inte mycket som är äckligare än tidelag, jo utnyttjande av barn, men det är såååååå vidrigt. Att det inte är straffbart är upprörande, minst sagt! Självklart har jag skrivit på!
/Lena

Klart man skriver på ,pratade om detta på jobbet i förra veckan.En tjej sa att det finns en sida där folk(om man nu kan kalla dom människor avskräde lort eller nåt )där det diskuteras vilka djur som är bäst
fy f.. vad jag hatar människosläktet ibland (men som sagt dom kan inte kallas homo sapiens eller!??)// Gunilla

Påskrivet

jag har skrivit flera mail tidigare till våra politiker och fått svar bara av ett fåtal, ofta var svaret… -Va, är inte det förbjudet? Resten kastade nog bort mitt mail.

Klart, både jag och min son har skrivit under. Förstår någon vilket sjukt samhälle vi lever i där allt bara skall accepteras….jag blir så himmla trött!
