
Nani 1 år <3
Idag fyller min minsting 1 år!
Det är en sån lycka att jag fick just henne. Hon bor här med två äldre kattbröder som hon äntligen har blivit stor nog att bossa över, även om hon då och då blir satt på plats -rejält! Men då är hon ju otroligt kaxig och jobbig ibland.
Förutom att sova så är det pussar och bus som är det bästa som finns. Men idag när matte skulle fota henne så har hon mest sovit. Tyvärr är min kamera så dålig så jag kan bara fotografera i fullt dagsljus och så det blev inte så många bilder. Två sovbilder lyckades jag dock få att fastna i kameran.


Snygga bilder! 
/Monica
Håller med #2. Oj, vilka härliga bilder. Myskänsla.
Susanna


#2 #3 Tack så mycket förresten! 

Jättefina ögon hon har:)

Vilken snygg kisse
Marina/ S*Karmskogen's
Ägd av 6 Norska Skogkatter

Du säger att din kamera inte är bra men då är det bara att gratulera dig till dina kunskaper BAKOM kameran. Du kompenserar kamerans brister MYCKET bra. Kanonfina och vackra bilder. Giller dom två första super. /Sylvia

Vilka vackra kort.. och fin tjej..
Grattis på 1års dagen