
Halva tiden har redan gått!
Kan knappt tro att tiden har gått så fort! Kattungarna är redan 6 respektive 7 veckor gamla. Jag har haft tur, 8 kattungar av 13 är redan bokade och det känns jättebra. Nu har vi sista halvan kvar, hoppas att den går saktare än den första halvan.
Tänkte terrorisera er med lite kattungebilder, dock ska ni slippa på alla
. Här kommer ett axplock från dagens fotografering! Först ut är S*Mylingens Filurifax som fortfarande är till salu. //Kaisa





Jag förstår inte hur Filurifax kan vara kvar han är ju så himla snygg och helt underbara tofsar! /Kram Monica


Åh shit den blåvita var ju alldeles för underbar

I Like lille Skrammelskank 
/ Marie o svansbarnen


Ja du Kaisa , där var ju några bebisar att titta på 
Jag har två favoriter, Filurifax och Gycklarjerry.
Visst går tiden allt för fort, mina skall flytta om 2 veckor och jag har haft seperationsångest ett bra tag. Det blir bara värre och värre för varje kull , tycker jag.
Önskar er all lycka med de små.
MVH
Anneli

#11 Tack Anneli! Filurifax och Gycklarjerry är helt klart de snyggaste killarna i kullen! Två saftiga bitar med rätt look, som dock är svår ibland att få fram på foton.
Jag får önska dej oxå all lycka med småttingarna som ska flytta, men du får ju ändå behålla en av dom hos dej, inte illa! Han ser jättefin ut din kille! //Kaisa