# Vissa kan man inte skilja sig från!
Author: justcatnaps

Nu har det hänt igen att vi inte kan lämna ifrån oss en kattunge. Förra året var det en röd kille vid namn Chad och nu en oddeyed bror till honom Big Boy. Helt vansinigt men vad gör man när kärleken tar över. Nu kommer vi att åka på turne´med dessa härliga killar och ibland så tar vi med deras tjusige still going strong morfar S\*Rockringen´s Led Zeppelin.

## Comment 1
Author: Myskatten

Jag håller med dej i bland har man jätte svårt att skiljas i från en kattunge så du är inte ensam om detta../ Lycka till på Turne :)

glömde att säga att det är väldigt snygg katt du har :)

## Comment 2
Author: Kronängens

Det kan jag förså! Han är fantastiskt vacker. Jag har tittat på honom många gånger bara för att han är så fin och har en sådan utstrålning.![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif)

## Comment 3
Author: skogisen

Hihihi Ja jag håller verkligen med dej---supersvårt att skiljas från kärlekarna.

vacker kisse /yvonne

## Comment 4
Author: LittleL

Han är en MYCKET fin ung katt![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif) Ska bli spännande att se vad det blir av honom. /Sylvia

## Comment 5
Author: Sissi

Både Big Boy och Chad är väldigt vackra killar och jag kan förstå att de fick stanna.

## Comment 6
Author: Kubana

Jättefin kille, läckert med oddeyed ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

## Comment 7
Author: SillyZones

Ja det är svårt att skiljas från de som är speciella och fastnar i hjärtat!

/Jessica

## Comment 8
Author: [Borttaget]

Han är mkt fin, all lycka med honom och dom andra vackra katterna era!

\*Mvh Eva-Helen\*

## Comment 9
Author: Vargtass

Verkligen läcker!

## Comment 10
Author: Froydis

Ja dette er en fin katt!!! Herlig.. og man skal ikke selge det beste man lager heller :)

## Comment 11
Author: Sagolika

Förstår att du behåller honom. Han är jätteläcker!

Jag kunde inte heller skiljas från min favorit Bijou.

## Comment 12
Author: justcatnaps

Tack för alla underbara kommentarer! Biggen är en stor personlighet och det ska bli så spännande att få se honom växa upp till en vuxen Skogis:-)
