# Hemlösa Kissar
Author: ariel

**Var i Tunisien i veckan.Man blir så ledsen när man ser hur misskötta dom små liven är,helt urmärglade.Ville dela med mej ett par bilder på mor med 2 kissebarn som bara låg o väntade på om det blev några rester när turisterna åt...**

## Comment 1
Author: ariel

En till...

## Comment 2
Author: ariel

En sista...

## Comment 3
Author: Juliette-

usch de är så tragiskt att se.. Man vill hjälpa alla ge dom mat osv men de är ju för många.. Kolla lilla kattungens ögon.. usch inte är den friskt inte..  
Nej usch vill inte åka utomlands och se eländet

## Comment 4
Author: ariel

Ja det skär i hjärtat när man ser dom.Många sjukdomar där![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 5
Author: Sagolika

Stackarna! Det skär verkligen i hjärtat ![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 6
Author: Labolina_73

Jaaa fy det var samma sak när jag var i Egypten och förra året i turkiet,, fy man blir så ledsen.. :'(

## Comment 7
Author: Signe-Jonna

Stackars de små liven, så spinkiga de är!![Gr&aring;ter](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif)

## Comment 8
Author: ariel

#7 Ja dom är fruktansvärt magra.Mina kissar såg ut som jättar när man kom hem...
