20. Kattklubbar

Ny styrelse i Spinneriet

2008-02-21 16:54 #0 av: Merlyn

Lägger ut lite info här så folk vet vem de ska kontakta. Vår hemsida kommer uppdateras snarast.

 

Ordförande:

Merlyn Lindahl
Solstrålegatan 46
418 43 Göteborg
Tel: 031-713 79 49 /  0705-83 12 26

merlyn.lindahl@ohab.se

 

 

Vice.ordf/ Utställningssekreterare

Mia Mårtensson

Lenvädersgatan 13

418 35 Göteborg

031-53 62 74

spinneriet@nelliots.se                    

 

Kassör

Cicci Jöckert

Lantmätareg 11C

417 06 Göteborg

031- 744 14  74

cicci.jockert@telia.com

 

 

Sekreterare

Doris Bratthammar

Styrmansgatan 16A

414 58 Göteborg

Tel. 031-12 64 31

doris@drillos.se

 

Ledamot  / Avelssekreterare 

Ann Berg

Strängnäsgatan 34

418 71 Göteborg

Tel: 031-54 62 60

934berg@telia.com

 

Ledamot / Medlemsansvarig

Gunvor Enblom

Pepparedsängen 19D

431 50 Mölndal

031-87 21 02

g.enblom@telia.com

 

Ledamot

Marcus Larsson

Bernsväg 7

472 32 Svanesund

0304-45271

marcus.larsson5@telia.com

 

Suppleant

Lisa Sillanpää

Svalörtsvägen 44
446 36 Älvängen
0303-74 86 88

Lisa.sillanpaa@hotmail.com

 

Suppleant / Medlemsansvarig

Anne Petersen

Kvarnlyckan 32

427 34 Billdal

031- 91 42 21

0736-38 92 09

anne@www.macis.se

Anmäl
2008-02-21 17:20 #1 av: ingela-anthon

Hej Merlyn!

Bra att gå ut med presentationen av nya styrelsen här!

Ni är guld värda! Glad

kram, Ingela

Anmäl
2008-02-21 21:40 #2 av: Merlyn

Tack Ingela!

Grattis till Anthon B's Fina pris på årsmötet Skrattande

Kram Merlyn

Anmäl
2008-02-21 23:24 #3 av: ingela-anthon

Tack, tack Merlyn!

GIP S*Royal Imp's Rebecca fick också ett fint pris Skrattande som
Bästa Kastrat Hona 2007

Min lilla blyga viol som nu vuxit till sig och blivit en tuff brud i lyxförpackningKyss

Kram, Ingela

Anmäl
2008-02-21 23:39 #4 av: Merlyn

mmmmmm...vacker tjej!!!!!!

Anmäl
2008-02-22 12:15 #5 av: EddaM

Ni arrangerar några av de bästa utställningarna som jag vet. Ett nöje att vara med på dem.=) Längtar redan till April.=)

Anmäl
2008-02-22 15:42 #6 av: Merlyn

#5 Tack Skrattande

Vi är redan igång och jobbar stenhårt för att det skall bli en kanonutställning.

Anmäl
2015-05-03 22:37 #7 av: Therese

Stämmer alla uppgifter i inlägget fortfarande tro? :)

Anmäl
2015-05-04 18:50 #8 av: blondifire

nope

Anmäl
2015-05-04 20:03 #9 av: Therese

Jag tänkte det, ska lägga upp de rätta uppgifterna :)

Anmäl

Det finns en till kommentar till den här diskussionen. Den är bara synlig för medlemmar på iFokus. För att läsa kommentaren, logga in eller registrera dig på iFokus.